Función Laboral: Retail - Tienda

Tipo de contrato: Jornada Completa

Ubicación: Budapest - Field

País: Hungary

Szenvedélyesen érdekel a kozmetika világa?

Szeretnél egy világhírű sminkmárkát képviselni?

Csatlakozz a NYX álomcsapatához és vegyél részt az amerikai professzionális sminkmárka magyarországi bevezetésében!

A L’Oréal Magyarország tapasztalt

szépségtanácsadót

keres a NYX márka exkluzív budapesti üzletének csapatába.

NYX szépségtanácsadóként:

  • személyre szabott termék-tanácsadást biztosítasz

  • közvetlen kapcsolatot alakítasz ki a fogyasztókkal

  • merchandising feladatokat végzel

  • kimagasló és egyedi szolgáltatást nyújtasz minden vásárlónak

  • értékesítéshez és tanácsadáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatokat látsz el

  • kasszarendszert kezelsz és ellátod a nyitási-zárási teendőket

Te vagy az ideális NXY szépségtanácsadó, ha:

  • szenvedélyed a szépségipar

  • érdekel a kereskedelem és az értékesítés

  • szeretsz a vásárlókkal kapcsolatot teremteni

  • van termékértékesítési tapasztalatod

  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készséggel rendelkezel

  • elhivatott, nyitott, lelkes és aktív vagy

  • felelősségteljes és lelkiismeretes vagy

  • gyors tanulási képességed és jó problémamegoldó készséged van

  • csapatjátékos vagy

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel

  • társalgási szintű angol nyelvtudásod van

Ragadd meg ezt az egyedülálló karrier lehetőséget és jelentkezz!

Aplica a esta vacante ►

Comparte con Facebook LinkedIn Twitter