Función del empleo: Sales & Business Development

Tipo de puesto: Permanent

Tipo de empleo: Full - Time

Localización: Budapest

País: Hungary

A L’ORÉAL Magyarország Kft.

GYÓGYSZERTÁR LÁTOGATÓ

pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatkörök:

- gyógyszertárak rendszeres látogatása Budapest és Közép-Dunántúl területén

- az eladások növelése, forgalmi felelősség

- a gyógyszerészek folyamatos képzése

- a termékek piaci súlyának megfelelő megjelenés biztosítása

- márkastratégia képviselete.

Amit kínálunk:

- stabil multinacionális vállalati háttér

- az üzleti környezet megismerése és tanulási lehetőség a kereskedelem területén összetett feladatok ellátása során

- modern és rugalmas munkakörnyezet

- együttműködő és támogató csapat

Elvárásaink:

- felsőfokú végzettség,

- értékesítésben szerzett gyakorlat

- nagyfokú mobilitás

- elhivatottság, terhelhetőség, rugalmasság, precizitás

- kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

- B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Előnyt jelent:

- kereskedelem területén szerzett 3-5 éves tapasztalat,

- angol nyelv társalgási szintű ismerete

- iparági tapasztalat