Función Laboral: Operaciones

Tipo de contrato: Jornada Completa

Ubicación: Mazowieckie - Warszawa

País: Poland

Zakres Obowiązków

Tworzenie planów konserwacyjnych dla mediów

Analiza przyczyn i skutków awarii

Wdrażanie systemu do zarządzania konserwacjami

Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Projekty optymalizacji zużycia energii elektrycznej i emisji CO2

Wdrażanie systemu TPM w dziale Utrzymania Ruchu

Aktywny udział w codziennych pracach działu Utrzymania Ruchu

Wymagania

Absolwent lub student studiów kierunków technicznych (preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn; Inżynieria Produkcji)

Znajomość narzędzi Lean Manufacturing

Znajomość j. angielskiego umożliwiające swobodną komunikację bezpośrednią jak i pisemną

Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

Inicjatywa i zaangażowanie

Umiejętność pracy w zespole

Otwartość i komunikatywność

Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji

Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznych (znajomość systemu AutoCAD)

Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami i pracy pod presją czas

Oferujemy

12 miesięczny staż pod okiem Opiekuna

Zdobycie doświadczenia w czołowej firmie w branży kosmetycznej

Ambitne i praktyczne zadania

Pracę w zespole profesjonalistów

Udział w szkoleniach rozwojowych

Wynagrodzenie za staż oraz dogodny dojazd busem z centrum Warszawy

Aplica a esta vacante ►

Comparte con Facebook LinkedIn Twitter