Función Laboral: Retail - Operaciones

Tipo de contrato: Jornada Completa

Ubicación: Ljubljana

País: Slovenia

Urban Decay je značilen po visokokakovostnih izdelkih in privlačnih, avantgardnih odtenkih, ki že leta premikajo meje v lepotnemu svetu. Skozi spojino ženskosti, drznosti in zabave Urban Decay postavlja koncept kozmetike na višjo raven in spodbuja stranke, da izrazijo svojo individualnost.

Zaradi povečanega obsega dela naša ekipa išče osebo na položaju:

LEPOTNI SVETOVALEC  (m/ž)

Lokacija: Ljubljana

Delovne naloge:

  • Izvajanje promocijskih aktivnosti v zvezi s storitvami za stranke na prodajnem mestu

  • Informiranje kupcev o izdelkih in vzdrževanje imidža blagovne znamke na prodajnem mestu

  • Razvijanje in krepitev prodajnih aktivnosti skozi poznavanje blagovne znamke

  • Motiviranje prodajnega osebja v trgovinah

  • Poročanje nadrejene osebe o rezultatih

Idealen kandidat izpolnjuje naslednje pogoje:

  • Minimalno SSI

  • Izraženo zanimanje za kozmetiko

  • Make-up veščine

  • Delovna izkušnja na podobnih delovnih mestih je prednost

  • Zavesten in odgovoren odnos do dela

  • Poznavanje računalniškega dela (MS Office)

  • Znanje angleškega jezika je prednost

Zaposlenima ponujamo:

  • Možnost  usposabljanja skozi treninge, ki so povezani z poznavanjem blagovne znake in prodajnih tehnik

  • Delo v navdihujoči in dinamični ekipi