Domaine: Juridique

Type d‘emploi: Temps plein

Ville: Prague

Pays: Czech Republic

Rádi byste získali zkušenost z mezinárodní firmy a naopak posílili expertízu našeho právnického týmu?

L’Oréal aktuálně hledá nového kolegu/kolegyni, který bude mít na starosti ochranu osobních údajů a bude zodpovědný za implementaci procesů a pravidel ochrany osobních údajů zaměstnanců, spotřebitelů a dalších osob v České republice, na Slovensku a v Maďarsku a zároveň za zajištění souladu s platnými právními předpisy.

Vaše náplň práce:

  • Implementace programu ochrany osobních údajů v CZ/HU/SK

  • Úprava smluv na ochranu osobních údajů pro spotřebitele, zákazníky

  • Dohled nad IT aplikacemi bezpečnostních opatření

  • Dokumentace zpracování osobních údajů a údržba datového registru;

  • Spolupráce s úřady na ochranu osobních údajů všech tří zemí a jednat jako hlavní kontaktní osoba za všechny společnosti pro oblast ochrany osobních údajů v souladu s platnými právními předpisy;

  • Revize ustanovení týkající se osobních údajů ve všech relevantních smlouvách;

  • Vyhodnocování interních nástrojů ochrany osobních údajů a doporučení nástrojů pro zlepšení

  • Vypracování interní pravidla pro zpracování osobnych údajů a koordinavat je se skupinovým Data Protection Officementem;

  • Nastavení procesů a řešení situací, kdy dojde k porušení  pravidel ochrany osobních údajů

  • Školení všech zaměstnanců v oblasti ochrany osobních údajů

  • Poskytování poradenství v oblasti ochrany osobních údajů všem zaměstnancům,

  • Monitorování vývoje v oblasti ochrany osobních údajů a sledování vývoje právní úpravy a výkladu

Váš profil:

  • Znalost oblasti ochrany osobních údajů, právních předpisů, doporučení a praxe

  • VŠ právnického, ekonomického či technického zaměření

  •  Zkušenost s komunikací s Úřadem pro ochranu osobních údajů;

  •  Orientace v IT a digitálních technologiích

  • Komunikační dovednosti

  • Schopnost vést projekty

  • Znalost češtiny/slovenštiny na úrovni rodilého mluvčího, výborná znalost angličtiny, maďarština výhodou

    V případě zájmu nám neváhejte poslat Vaše CV, těšíme se na osobní setkání!