Domaine: Opérations

Type d‘emploi: Temps plein

Ville: Mazowieckie - Warszawa

Pays: Poland

Opis: Lubisz wyzwania, szybko się uczysz, a spędzając czas z ludźmi czujesz się doskonale? Chcesz nabyć doświadczenia w branży produkcyjnej i mieć możliwość codziennego uczenia się czegoś nowego? Wygląda na to, że jesteś idealnym kandydatem na Staż w Dziale Fabrykacji w czołowej firmie z branży kosmetycznej!

Zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu projektowego w realizacji inwestycji na terenie fabryki (instalacja nowych maszyn, relokacja linii etc.)

  • Prowadzenie działań kontynuacyjnych na nowych inwestycjach (analiza czasu pracy linii, nastawy maszyn etc.)

  • Przygotowywanie dokumentacji i planów szkoleniowych

  • Prowadzenie własnych, mniejszych projektów

  • Współprowadzenie szkoleń dla pracowników operacyjnych

Wymagania
  • Student/ka lub absolwent/absolwentka kierunków Inżynieria Produkcji, Zarządzanie Produkcją, Mechanika i Budowa Maszyn oraz pokrewne

  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysokie zdolności organizacyjne

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Pasja i zaangażowanie

Oferujemy

  • 12 miesięczny staż pod okiem Opiekuna- START W LIPCU 2017

  •  Zdobycie doświadczenia w czołowej firmie w branży kosmetycznej

  •  Ambitne i praktyczne zadania

  • Pracę w zespole profesjonalistów

  • Udział w szkoleniach rozwojowych

  • Wynagrodzenie za staż oraz dogodny dojazd busem z centrum Warszawy