Domaine: Opérations

Type d‘emploi: Temps plein

Ville: Mazowieckie - Warszawa

Pays: Poland

Opis:

Lubisz wyzwania, szybko się uczysz, a spędzając czas z ludźmi czujesz się doskonale?

Chcesz nabyć doświadczenia w branży produkcyjnej i mieć możliwość codziennego uczenia się czegoś nowego?

Wygląda na to, że jesteś idealnym kandydatem na Staż w Dziale Fabrykacji w czołowej firmie z branży kosmetycznej!

Zakres Obowiązków
  • Usprawnianie procesów produkcyjnych przy wykorzystaniu narzędzi Lean Manufacturing

  • Przygotowanie harmonogramów prac

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi

  • Wspieranie obszaru w zakresie analiz KPI

  • Udział w szkoleniach elektromechaników

Wymagania:

  • Student/ka lub absolwent/absolwentka  kierunków mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika, inżynieria produkcji i pokrewne

  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Znajomość podstawowych elementów konstrukcji maszyny będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Pasja i zaangażowanie

Oferujemy

  • 12 miesięczny staż pod okiem Opiekuna - START W LIPCU 2017

  • Ambitne, ciekawe i samodzielne zadania

  • Pracę w zespole profesjonalistów

  • Wynagrodzenie za staż

  • Bezpłatny dojazd do fabryki ( z centrum Warszawy)

  • Możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal