Domaine: Opérations

Type d‘emploi: Temps plein

Ville: Mazowieckie - Warszawa

Pays: Poland

Opis:

Lubisz wyzwania, szybko się uczysz, a spędzając czas z ludźmi czujesz się doskonale?

Chcesz nabyć doświadczenia w branży produkcyjnej i mieć możliwość codziennego uczenia się czegoś nowego?

Wygląda na to, że jesteś idealnym kandydatem na Staż w Dziale Fabrykacji w czołowej firmie z branży kosmetycznej!

Zakres Obowiązków

  • Tworzenie planów konserwacyjnych dla mediów
  • Analiza przyczyn i skutków awarii
  • Wdrażanie systemu do zarządzania konserwacjami
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Projekty optymalizacji zużycia energii elektrycznej i emisji CO2
  • Wdrażanie systemu TPM w dziale Utrzymania Ruchu
  • Aktywny udział w codziennych pracach działu Utrzymania Ruchu

Wymagania

  • Absolwent lub student studiów kierunków technicznych (preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn; Inżynieria Produkcji)
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiające swobodną komunikację bezpośrednią jak i pisemną
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Inicjatywa i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość i komunikatywność
  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznych (znajomość systemu AutoCAD)
  • Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami i pracy pod presją czas

Oferujemy:

  • 12 miesięczny staż pod okiem Opiekuna - START W LIPCU 2017
  • Zdobycie doświadczenia w czołowej firmie w branży kosmetycznej
  • Ambitne i praktyczne zadania
  • Pracę w zespole profesjonalistów
  • Udział w szkoleniach rozwojowych
  • Wynagrodzenie za staż oraz dogodny dojazd busem z centrum Warszawy