Domaine: Opérations

Type d‘emploi: Temps plein

Ville: Mazowieckie - Warszawa

Pays: Poland

Opis:

Lubisz wyzwania, szybko się uczysz, a spędzając czas z ludźmi czujesz się doskonale?

Chcesz nabyć doświadczenia w branży produkcyjnej i mieć możliwość codziennego uczenia się czegoś nowego?

Wygląda na to, że jesteś idealnym kandydatem na Staż w Dziale Fabrykacji w czołowej firmie z branży kosmetycznej!

Zakres obowiązków:

- wsparcie w egzekwowaniu wymogów wynikających z procedur BHP

- współpraca z podwykonawcami

- kontrola pozwoleń na prace pod kątem BHP

- wsparcie w organizacji kampanii BHP

- aktywne budowanie kultury bezpieczeństwa w fabryce

- wsparcie w bieżących pracach działu BHP

Wymagania:

- student ostatnich lat lub absolwent

- zainteresowanie tematyką BHP (poparte kierunkiem studiów/uczestnictwem w kursach etc)

- skrupulatność i dokładność

- zaangażowanie i inicjatywa

- dyspozycyjność

- język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
- 12 miesięczny staż pod okiem opiekuna - START W LIPCU 2017
- ambitne projekty
- pracę w zespole profesjonalistów
- szkolenia rozwojowe
- wynagrodzenie za staż
- bezpłatny dojazd (bus z Centrum Warszawy)