Fonction professionnelle: Operations

Type de poste: Permanent

Type de contrat: Full - Time

Site: Mazowieckie - Warszawa

Pays: Poland

Aplikuj i już dziś stań się częścią zespołu najwyższej klasy specjalistów!

Jako Główny/a Księgowy/a w naszej Fabryce będziesz:

  • kierować 3-osobowym zespołem
  • blisko współpracować z SSC
  • sporządzać sprawozdania finansowe
  • współpracować z audytorami i Urzędem Skarbowym
  • sporządzać deklaracje podatkowe (CIT, PIT, etc.)
  • przygotowywać raporty konsolidacyjne spółki
  • sprawować nadzór merytoryczny nad prawidłowością i kompletnością zadań księgowych

Żeby odnieść sukces na tym stanowisku i razem z nami kreować innowacyjne rozwiązania w branży FMCG, potrzebne jest:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, księgowość)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość systemów SAP
  • bardzo szeroka wiedza z zakresu podatkowego
  • biegła znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • pasja do pracy i chęć rozwoju
  • wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne

Zapewniamy:
  • umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym poprzez szeroką ofertę szkoleń (również zagranicznych)
  • możliwość skorzystania ze różnicowanego pakietu benefitów: karta multisport, prywatna opieka zdrowotna, Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zniżkę na kosmetyki całej Grupy L’Oréal dostępne na rynku polskim i wiele innych
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • elastyczne godziny pracy
  • dojazd do fabryki
  • ciekawe i ambitne zadania
  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal, zarówno w kraju, jak i zagranicą