Domaine: Vendeur(se)/Manager

Type d‘emploi: Temps plein

Ville: Budapest - Field

Pays: Hungary

Szeretnél csatlakozni a Kiehl’s izgalmas világához?

Egy dinamikusan fejlődő és vállalkozó szellemű márka vagyunk. Világszerte főbb célunk, hogy magas minőségű termékeket és kivételes, személyre szabott szolgáltatást nyújtsunk a vásárlóinknak.  Ha Te is osztozol ezen értékeken, akkor csatlakozz az egyedülállóan barátságos és emberközpontú Kiehl’s családhoz,

Eladó-bőrápolási tanácsadó

pozícióba a Kiehl’s exkluzív budapesti üzletébe.

AMIT AJÁNLUNK:

  • professzionális oktatási és tréning a szakma alapjaitól (márka és termékismeret, eladástechnika, kommunikáció)

  • barátságos és emberközpontú munkakörnyezet

  • lelkes, elhivatott, mosolygós csapat

  • fejlődési lehetőség

  • prémium márka képviselete, stabil, nemzetközi háttér

  • versenyképes juttatási csomag, alkalmazotti munkaviszony

FŐBB FELADATAID:

  • üdvözlöd a vásárlókat, személyre szabott tanácsokkal látod el őket a Kiehl’s szolgáltatásairól, termékeiről  és a vásárlókat magas színvonalú kiszolgálásban részesíted a márka értékei szerint

  • közvetlen és hosszú távú kapcsolatok alakítasz ki a fogyasztókkal

  • készségesen segítesz, hogy a vásárlóid megtalálják az igényeiknek legmegfelelőbb Kiehl’s terméket

  • értékesítéshez és tanácsadáshoz kapcsolódó adminisztrációkat precízen látod el

  • pénztárgépet pontosan kezeled

  • fenntartod az üzlettér rendezettségét és tisztaságát

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:

  • releváns kereskedelmi tapasztalattal rendelkezel és magabiztos vagy az értékesítésben

  • érdeklődsz a kereskedelem iránt és nem okoz nehézséget a termékek értékesítése

  • élvezed a vásárlókkal való kommunikációt és kimagasló kapcsolatteremtési készséggel rendelkezel

  • gyorsan tanulsz és a problémákat is könnyen megoldod

  • képes vagy hibátlanul dolgozni nagy terhelés alatt is

  • szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni

  • nyitott, lelkes, mosolygós és aktív személyiség jellemez

  • rugalmas vagy a munkavégzést illetően és különböző műszakokban vagy hétvégén történő munkavégzés sem okoz gondot (akár 10-11 órás shiftek, egész napos állómunka)

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel

  • kommunikációs szinten beszélsz angolul

ELŐNYT JELENT:

  • ha prémium termékek értékesítésében szereztél tapasztalatot