Domaine: Commercial & Retail

Type d‘emploi: Temps plein

Ville: Budapest - Office

Pays: Hungary

A L’Oréal Magyarország

Kereskedelmi elemző / Sales Analyst kollégát keres

Dinamikus értékesítési részlegünkhöz keresünk olyan kollégát, aki szeret csapatban dolgozni, nyitott az új ismeretekre és érdeklődik a modern kereskedelem iránt.

Feladataid közé tartozna:

a kereskedelmi csapat támogatása, hogy teljes körű képet kapjon a piaci trendekről és a legfontosabb értékesítési adatok elemzéséből vonhassa le következtetéseit

elemzéseken alapuló javaslatokat tehetsz a piac növekedési lehetőségeire

egyedi projektekben vehetsz részt

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel:

Maximum 1-2 éves hasonló pozícióban vagy kereskedelemben szerzett tapasztalattal

Felsőfokú végzettséggel

Angol nyelvtudással

Az alábbi személyes készségekkel:

  • Jó kommunikációs készség,

  • Precizitás,

  • Szervezési készség,

  • Kereskedelmi ismeretek,

  • Analitikus képességek

  • Csapatmunka

  • Kezdeményező készség

Ha csatlakozol hozzánk:

Képzéseken vehetsz részt, fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk neked

Nemzetközi karrierlehetőségeket kínálunk

Jó csapatban dolgozhatsz, rugalmas munkavégzéssel, mellyel a munka-magánélet egyensúlyát támogatjuk