Fonction professionnelle: Digital

Type de poste: Internship

Type de contrat: Full - Time

Site: Bucharest

Pays: Romania

Responsabilitati:

  •        Colecteaza, sintetizeaza si analizeaza lunar datele de la traineri si reprezentantii de vanzari conform procedurilor interne
  •       Traduce si adapteza materialelele de training conform standardelor interne
  •        Colaboreaza constant cu departamentul digital si marketing
  •      Este responsabil de selectarea continutului produs in timpul evenimentelor si de postarea lui pe retelele de socializare
  •        Administreaza platforma interna conform procedurilor
  •        Este responsabil de mentinerea relatiilor cu furnizorii de servicii in ceea ce priveste cazarile, rezervarile pentru evenimente
  •        Se implica activ in organizarea evenimentelor si asista echipa din punct de vedere logistic si operational

Cerinte:

  •          Proaspat absolvent de studii superioare
  •         Abilitati de comunicare și creare de conținut specific rețelelor de socializare
  •         Bun cunoscator al pachetului MS Office (Excel, Power Point)
  •         Bune cunostinte de comunicare in limba engleza
  •        Bune abilitati de organizare si prioritizare