Domaine: Opérations

Type d‘emploi: Temps plein

Ville: Mazowieckie - Warszawa

Pays: Poland

Obowiązki na danym stanowisku:

•Obsługa maszyn na linii konfekcjonowania, drobne interwencje w maszynach

•Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy i w jego otoczeniu

•Zgłaszanie przełożonemu lub mechanikowi o wszystkich zauważonych nieprawidłowościach zaistniałych w procesie pracy maszyn

Czego oczekujemy?

•Uprawnień do prowadzenia wózków widłowych

•Wykształcenie średnie techniczne

•Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych bocznych i doświadczenie na podobnym stanowisku

Co oferujemy:

      Stabilne zatrudnienie w  oparciu o mowę o pracę

      Szkolenie wdrażające od pierwszego dnia pracy

      Atrakcyjne wynagrodzenie

      Pakiet benefitów pozapłacowych:

      prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

      dofinansowanie do obiadów na stołówce pracowniczej

      bezpłatny bus pracowniczy z Warszawy i Żyrardowa

      prezenty świąteczne

      możliwość wykupienia karty sportowej

      pracowniczy program emerytalny

      zniżkę na kosmetyki wszystkich marek Grupy LOréal obecnych w Polsce