Fonction professionnelle: Operations

Type de poste: Permanent

Type de contrat: Full - Time

Site: Mazowieckie - Warszawa

Pays: Poland

Aplikuj i już dziś stań się częścią zespołu najwyższej klasy specjalistów!

Jako Specjalista/ka ds. rozwoju i rekrutacji w naszej Fabryce będziesz:

  • Definiować strategię szkoleniową, zbierać potrzeby od biznesu i w oparciu
     o nie kontrolować budżet szkoleń
  • Organizować i prowadzić szkolenia, realizować działania rozwojowe
    i wprowadzać innowacyjne formy rozwoju dostosowane do potrzeb biznesu
  • Kontrolować szkolenia wymagane prawnie (szkolenia BHP, SEP, instruktaże stanowiskowe)
  • Prowadzić procesy rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy
  • Wspierać działania employer brandingowe i budować relacje ze szkołami technicznymi
  • Odpowiadać za proces wdrożenia pracowników do organizacji
  • Wspierać kierowników i pracowników w procesie rozmów rocznych

Żeby odnieść sukces na tym stanowisku i razem z nami kreować innowacyjne rozwiązania w branży FMCG, potrzebne jest:

  • 2-3 letnie doświadczenie w obszarze miękkiego HR i praktyczna znajomość narzędzi
  • Proaktywność, zaangażowanie i wysoki stopień samodzielności
  • Umiejętności organizacyjne i analityczne, ale również kreatywność
  • Umiejętność godzenia wielu priorytetów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (ppt, excel)
  • Chęć rozwoju w dynamicznym środowisku pracy

Zapewniamy:
  • umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym poprzez szeroką ofertę szkoleń (również zagranicznych)
  • możliwość skorzystania ze różnicowanego pakietu benefitów: karta multisport, prywatna opieka zdrowotna, Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zniżkę na kosmetyki całej Grupy L’Oréal dostępne na rynku polskim i wiele innych
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • elastyczne godziny pracy
  • dojazd do fabryki
  • ciekawe i ambitne zadania
  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal, zarówno w kraju, jak i zagranicą