ジョブファンクション: オペレーションズ

雇用形態: フルタイム

所在地: Warsaw

国/地域: Poland

Jako Administrator IT w naszej Fabryce będziesz zajmować się:
  • Administracją i monitoringiem systemów, serwerów, macierzy

  • Monitorowaniem, analizą i rozwiązywaniem problemów natury sieciowej
  • Zarządzaniem infrastrukturą oraz ulepszaniem istniejących procesów
  • Aktualizowaniem dokumentacji technicznej
  • Zapewnieniem prawidłowego, bezawaryjnego i bezpiecznego działania systemów

Aby odnieść sukces na tym stanowisku potrzebne jest:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Zaawansowana znajomość Windows 10 oraz Windows Server (2012, 2016, 2019)

  • Znajomość usług opartych na Windows Server (Active Directory, GPO, DNS, DHCP)

  • Doświadczenie VMware vSphere

  • Praktyczna znajomość zagadnień sieciowych LAN/WAN

  • Praktyczna znajomość Powershell

  • Wyksztalcenie wyższe

  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację

  • Mile widziane: scom, sccm, veem, MsSQL

Zapewniamy:
  • umowę B2B i konkurencyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • dojazd do fabryki
  • ciekawe i ambitne zadania
  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal