ジョブファンクション: オペレーションズ

雇用形態: フルタイム

所在地: Warsaw

国/地域: Poland

Aplikuj i już dziś stań się częścią zespołu najwyższej klasy specjalistów!

Podczas stażu w Fabryce L'Oréal:

  • rozwiniesz swoje umiejętności w innowacyjnych projektach w działach produkcyjnych
  • zdobędziesz doświadczenie poprzez ambitne i praktyczne zadania, a nasi eksperci chętnie przekażą Ci swoją wiedzę
  • będziesz pracować m.in. nad usprawnieniem procesów produkcyjnych, analizą źródeł powstawania strat i efektywnością linii produkcyjnych
  • będziesz członkiem zespołów pracujących nad digitalizacją i optymalizacją procesów produkcyjnych
  • staniesz się częścią wyjątkowej organizacji, która mimo bycia częścią międzynarodowej grupy, zachowała atmosferę rodzinnej firmy

Żeby odnieść sukces na stażu i razem z nami kreować innowacyjne rozwiązania w branży FMCG, potrzebne jest:

  • status studenta/ki lub absolwenta/ki studiów technicznych
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • bardzo dobra znajomość Ms Office

Brzmi fajnie?

Przekonasz się, że w rzeczywistości jest jeszcze lepiej!

Oferujemy:

  • roczny staż przy wsparciu Mentora (start:lipiec!)
  • ciekawe i ambitne zadania
  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal
  • wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • dojazd do fabryki