ジョブファンクション: その他

雇用形態: パートタイム

所在地: Prague

国/地域: Czech Republic

Rádi byste získali zkušenost z mezinárodní firmy? Baví Vás komunikace a kontakt s lidmi?

L’Oréal aktuálně hledá nové kolegyně/kolegy na pozici recepční do našeho týmu, který má na starosti office management a spokojenost našich hostů a zaměstnanců.
Pokud máte prozákaznický mindset, pozitivní přístup a hledáte dlouhodobou brigádu ve stabilní společnosti, přihlašte se ještě dnes!

NÁPLŇ PRÁCE POZICE RECEPČNÍ:
•přijímání a přepojování telefonických hovorů
•předávání vzkazů od volajících
•přijímání návštěv a klientů
•zpracování pošty, zásilek, balíků
•objednávání kurýrní služby, taxi, pohoštění
•drobná administrativní výpomoc dle potřeby
•odpovědnost za večerní provoz recepce - směny od 18:00 - 21:00h

NÁŠ IDEÁLNÍ KANDIDÁT:
•alespoň krátkodobá předchozí praxe z administrativy a nebo firemní recepce výhodou
•pokročilá znalost anglického jazyka
•dobrá znalost MS Office, Outlook
•příjemné a reprezentativní vystupování
•samostatnost, spolehlivost a pečlivost

NABÍZÍME
•zajímavé finanční ohodnocení
•práci v mezinárodní společnosti, která je lídrem na trhu
•mladý a příjemný kolektiv
•možnost získat první cenné zkušenosti z oblasti administrativy

V případě zájmu nám prosím pošlete Vaše CV ještě dnes.

Budeme se na Vás těšit.
L’Oréal HR Team