ジョブファンクション: セールス&ビジネスディベロップメント

雇用形態: フルタイム

所在地: Brno

国/地域: Czech Republic

Požadujeme:

•Zájem pracovat v oboru luxusních produktů
•Praxe v oblasti obchodu min. 1 rok (zkušenost s prodejem podobných výrobků velkou výhodou)
•Výborné komunikační a organizační schopnosti
•Příjemné vystupování a spolehlivost
•Časovou flexibilitu (cestování po celé Moravě)
•Znalost angličtiny výhodou
•Řidičský průkaz sk.B

Náplň práce:

•Rozvoj stávajících klientů a jejich pravidelné návštěvy (prezentace novinek, merchandising, reklamace atd.)
•Aktivní rozvoj parfumérií v daném regionu pro vybrané portfolio L´Oréal Luxe
•Získávání nových klientů
•Proškolování stávajících i nových klientů
•Informování týmů ohledně nových produktů a kampaní / aktivní spolupráce na strategii prodeje
•Hodnocení akčního plánu prodeje / práce s CRM systémem
•Reporting a další administrativní úkony
•Individuálně rozvíjet VIP akce pro vybrané klienty

Nabízíme:

•Samostatná a rozmanitá práce
•Silné portfolio luxusních značek
•Zázemí mezinárodní společnosti
•Možnost kariérního růstu
•Tvorba obchodní strategie
•Smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
•Služební vůz k osobním účelům