ジョブファンクション: オペレーションズ

雇用形態: フルタイム

所在地: Prague

国/地域: Czech Republic

PRACUJTE PRO LORÉAL SE VŠEMI VÝHODAMI!

Do našeho distribučního a skladového centra v Říčanech u Prahy hledáme novou posilu na pozici operátor příjmu.

NABÍZÍME:

  • Zajímavé finanční ohodnocení!
  • Finanční podíl ze zisku společnosti!
  • 5 týdnů dovolené!
  • Stravenky v hodnotě 100 CZK na den!
  • Sleva na produkty až do výše 40.000 CZK za rok!
  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění!
  • Dvou směnný provoz
  • Svoz zaměstnanců 4x denně z Říčan a Opatova

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zadávání požadavků ke svozu vratek dopravcům
  • Fyzické převzetí svezených vratek od dopravce (potvrzování dodacích listů řidičům)
  • Systémové zpracování svezených vratek
  • Fyzické zpracování svezených vratek (početní a kvalitativní kontrola)
  • Práce na PC, zahrnuje mj. e-mailovou komunikaci s centrálou, dopravci, zákaznickým servisem a osobami do procesu zapojenými.
  • Práce s interním programem SAP
  • Denní reportování, měsíční reportování předem stanovených KPIs
  • Zodpovědnost ve svěřeném úseku za dodržování BOZP a aktivnní pužívání ochranných prvků

IDEÁLNÍ KANDIDÁT

  • Pokročilá znalost práce s PC (MS Excel, MS Access, MS Outlook)
  • Má chuť učit se novým věcem
  • Je týmový hráč
  • Má skvělé organizační a komunikační schopnosti
  • Znalost procesu vratek
  • Zkušenosti se skladovými procesy výhodou
  • Znalost prostředí SAP výhodou

Pokud tě tahle pozice zaujala, neváhej a pošli nám svoje CV.

Budeme se těšit J