ジョブファンクション: セールス&ビジネスディベロップメント

雇用形態: フルタイム

所在地: Bratislava

国/地域: Slovakia

Společnost L'ORÉAL momentálně posiluje svůj obchodní tým v regionu Západní Slovensko a hledáme nového člena do naší obchodní party, která ráda pečuje o své zákazníky a reprezentuje přední kosmetické produkty na trhu!

Co bude Vaším úkolem?

- Pečovat o naše obchodní partnery (dermatologové, lékárny)
- Představovat naši profesionální dermo-kosmetickou značku našim obchodním zákazníkům
- Pravidelně navštěvovat a školit vybrané skupiny partnerů
- Spolupráce s Key Opinion Leaders
- Navštěvovat odborné kongresy
- Rozvíjet nové obchodní příležitosti

Koho hledáme?

- SŠ/VŠ vzdělání v oboru farmacie nebo zdravotnictví výhodou
- Minimum 1-2 let zkušeností s návštěvami lékáren
- Komunikativní znalost angličtiny
- Schopnost pracovat samostatně, proaktivita, pozitivní myšlení
- Výborné obchodní a komunikační dovednosti
- Znalost Microsoft Office (Word, Excel)
- Řidičský průkaz skupiny B
- Bydliště v okolí Bratislavy, Trnavy, Ostravy, Olomouce, nebo Brna

Co s námi získáš:

- Perspektivní zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti
- Možnost vzdělávání v oboru, odborná školení
- Motivující platové ohodnocení a zajímavé benefity
- Služební vůz i k soukromému užívání
- Smlouva na dobu určitou 1 rok

Zaujala Vás tato pozice a rádi byste se dozvěděli více informací? Zašlete nám svůj životopis. Budeme se na Vás těšit!