ジョブファンクション: オペレーションズ

雇用形態: フルタイム

所在地: Warsaw

国/地域: Poland

Jako Specjalista/tka ds. Utrzymania Infrastruktury w naszej Fabryce będziesz:

  • zarządzać powierzonymi projektami inwestycyjnymi

  • nadzorować zgodność realizowanych inwestycji z wymaganiami koncernu

  • sprawować nadzór nad dokumentacją techniczną

  • reprezentować firmę w sprawach urzędowych i administracyjnych

  • wykonywać przeglądy okresowe i remonty budynków

  • sprawować nadzór nad flotą wózków widłowych

  • koordynować pracę zespołu utrzymania ruchu

  • wykonywać przeglądy obiektów budowlanych i prowadzić książki obiektu budowlanego

Żeby osiągnąć sukces na tym stanowisku potrzebne jest:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki budowlane)

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość metodologii zarządzania projektami (mile widziane)

  • znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • doskonała organizacja pracy własnej i podległych pracowników

  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu

  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Zapewniamy:
  • umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym poprzez szeroką ofertę szkoleń (również zagranicznych)
  • możliwość skorzystania ze różnicowanego pakietu benefitów: karta multisport, prywatna opieka zdrowotna, Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zniżkę na kosmetyki całej Grupy L’Oréal dostępne na rynku polskim i wiele innych
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • elastyczne godziny pracy
  • dojazd do fabryki
  • ciekawe i ambitne zadania
  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal, zarówno w kraju, jak i zagranicą