ジョブファンクション: セールス&ビジネスディベロップメント

雇用形態: フルタイム

所在地: Ankara

国/地域: Turkey

Güzelliğe liderlik etme hikâyemiz hakkında konuşmaya başlayabiliriz. Dürüst olalım hızlı büyüyoruz. Bu nedenle liderliği yeniden tanımladık; L'Oréal Professionnel Satış Danışmanı olarak L’Oréal’de çok kısa zamanda, geçmişte elde ettiğin tecrübelerden daha fazlasını öğrenme fırsatın olacak. En iyilerle bir arada olmaya alıştığında ise çoktan onlardan biri olduğunu anlayacaksın.

Senden beklentimiz;

4 yıllık üniversite mezuniyeti

En az 2 yıl saha satış tecrübesi

B sınıfı sürücü belgesi ve aktif olarak araç kullanımı

MS Office programlarına hakimiyet

Ankara Bölge ve periferi illerde seyahat edebilecek olmak

 
Sorumlu olduğu bölgede (Ankara bölge, çevre iller periferinde) kuaför salonlarının potansiyellerini belirleyerek nokta bazında hedeflenen satış hedeflerini gerçekleştirmek hedeflerinden biri olacak.

Ayrıca senden müşteri ziyaretlerini en etkin şekilde gerçekleştirmeni, müşterilere ürün bilgisi, satış teknikleri, salon işletmeciliği konularında danışmanlık vermeni bekliyoruz.

Tahsilat çalışmalarını yürütmek ve bunun için gerekli olan tüm satış ilişkilerini kurup ve geliştirmek, tanzim teşhirin satış noktasının markalara uygunluğunu kontrol ederek gerekli aksiyonu almak senden beklentimiz olacak.

Bunun için;


İşini tutku ile yapan ve oldukça yenilikçi ekiplerle yakın iletişim halinde olacağın ve iş birliği yapacağın için güçlü iletişim yeteneği ve müzakere becerisine sahip olman gerekiyor,
Fark yaratmaya isteğinle dilediğin projeyi geliştirip hayata geçirebileceksin,
Merak etme, dünyanın en prestijli ürünleri için inisiyatif alırken, güzelliğin hayatı değiştirdiğine şahit olacaksın,
Hızlı bir tempoda öğrenmeye odaklanmış ekibin bir parçası olmak istiyorsan, seni yakından tanımayı isteriz.

L’ORÉAL Türkiye, Tüketici ürünleri, Profesyonel ürünler, Lüks ve Aktif Kozmetik olmak üzere, 4 farklı iş biriminde faaliyet gösterir. Tüm dünyada güzellik sektörünün lideri olan L’ORÉAL, 42 fabrika ve 145 dağıtım merkezi ile faaliyetlerini sürdürmekte ve 140 ülkede 89,000 çalışana kariyer fırsatları sunmaktadır.