ジョブファンクション: セールス&ビジネスディベロップメント

雇用形態: フルタイム

所在地: İstanbul

国/地域: Turkey

5 kıta, 150 ülkede, dünyanın güzellik lideri!

34 markamızın arasında uluslararası markalarımız olan L’Oréal Paris, Kiehl’s, Vichy, Giorgio Armani Beauty, Garnier, Yves Saint Laurent Beauté, Ralph Lauren, Maybelline New York, Kérastase, Biotherm, Viktor&Rolf, Urban Decay, Lancôme, NYX PMU, L’Oréal Professionnel, Vichy, La Roche-Posay, Diesel, ve lokal markamız İpek de yer alıyor.

Yüzyıllardır L’Oréal kendini sadece bir işe adadı: Güzellik. Dünyanın 1 numaralı tekno-güzellik şirketi olmayı kendimize amaç edindik!

Grubumuzun misyonu, tüm dünyadaki kadın ve erkeklere, çeşitliliğe saygı çerçevesinde en iyi kozmetik yeniliklerini getirmek. Güzelliği herkes ile paylaşmak istiyoruz. Önümüzdeki yıllar için hedefimiz ise tüketicilerimizin ihtiyaç ve isteklerini karşılayacak sınırsız çeşitlilikte kozmetik ürünü sağlayarak 1 milyarın üzerinde daha tüketici kazanmak.


Kariyerini kendin yönetmeye ve bir sonraki 1 milyar tüketici için arayışımızda bize katılmaya hazırsan; işimiz, kültürümüz ve güzelliğin geleceğini şekillendirmek için bize nasıl katılacağın konularında ipuçları almak için bizi takip edebilirsin. Profesyonel Ürünler Divizyonumuz’a katıl!

NELER YAPACAKSIN?

·       Sorumlu olduğu bölgede kuaför salonlarının potansiyellerini belirleyerek nokta bazında hedeflenen satış hedeflerini gerçekleştirmek hedeflerinden biri olacak.

·       Ayrıca senden müşteri ziyaretlerini en etkin şekilde gerçekleştirmeni, müşterilere ürün bilgisi, satış teknikleri, salon işletmeciliği konularında danışmanlık vermeni bekliyoruz.

·       Tahsilat çalışmalarını yürütmek ve bunun için gerekli olan tüm satış ilişkilerini kurup ve geliştirmek, tanzim teşhirin satış noktasının markalara uygunluğunu kontrol ederek gerekli aksiyonu almak senden beklentimiz olacak.

NELER GEREKTİĞİNİ BİLİYOR MUSUN?

  • 4 yıllık üniversite mezuniyeti
  • En az 2 yıl saha satış tecrübesi
  • B sınıfı sürücü belgesi ve aktif olarak araç kullanımı
  • MS Office programlarına hakimiyet
  • Belirtilen bölgede seyahat edebilecek olmak

L’ORÉAL SANA NE SUNABİLİR?

  • İnisiyatif alıp, sınırları zorlarken ekibinin de aynı zamanda parlamasına fırsat sunarsan, kariyer hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirebileceğin en iyi yer
  • Dünyanın en büyük markaları ve en tutkulu sektör uzmanlarıyla birlikte çalışma fırsatı
  • Çeşitlilik barındıran bir ortam
  • Dijital değişimin merkezinde olma şansı

#BİZLOREALİZ

Bu linke tıklayarak dünyamızı daha yakından keşfedebilirsin!