Função: Operações

Tipo de Emprego: Tempo Integral

Localização: Budapest - Office

País/Região: Hungary

A L’ORÉAL Magyarország Kft. VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS pozícióba munkatársat keres.

A vevőszolgálati munkatárs egy munkanapján a következő feladatokat látja el:

  • A vevő legfontosabb kapcsolattartójaként cselekszik a vevőellátási láncon belül a vevővel vagy a vevők egy csoportjával a rendelés felvételétől a pénzügyi számlák rendezéséig

  • Biztosítja a beérkező rendelések napi szintű bevitelét, kezelését és feldolgozását

  • Nyomon követi a kiszállításokat, levonásokat, kereskedelmi akciókat és visszárukat

  • Folyamatosan egyeztet az értékesítési részleggel

  • Összegyűjti a késedelmes számlákat és lépéseket tesz a kintlévőségek csökkentése érdekében

  • Ad hoc jellegű feladatok precíz megoldását látja el

Elvárt kompetenciák:

  • Ügyfélorientált gondolkodásmód

  • Asszertív kommunikáció

  • Prioritások kezelése

  • Monotonitástűrés

  • Folyamatszemlélet

  • Precizitás

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Excel ismeret
  • Előnyt jelent vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP) és 1-2 év ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai előmeneteli lehetőség

  • Nemzetközi vállalati háttér

  • Versenyképes juttatások

  • Modern és rugalmas munkavégzés