Função: Comercial e Desenvolvimento de Negócios

Tipo de Emprego: Tempo Integral

Localização: Budapest - Field

País: Hungary

A L’ORÉAL Magyarország Kft.

ORVOSLÁTOGATÓ

pozícióba munkatársat keres Budapest és Pest megye területére.

Orvoslátogatói feladatok:

  • dermokozmetikai márka professzionális képviselete a területéhez tartozó partnerek körében

  • orvosok és gyógyszertárak rendszeres látogatása

  • új üzleti lehetőségek és kapcsolatok felkutatása

  • szoros együttműködés a területén dolgozó kollégákkal

  • részvétel szakmai kongresszusokon.

Orvoslátogatóként alábbi tapasztalatokkal és készségekkel kell rendelkeznie a sikeres pályázónak:

  • felsőfokú végzettség

  • minimum 1-2 éves területi képviselői, orvoslátogatói vagy patikalátogatói területen szerzett munkatapasztalat

  • nagyfokú mobilitás (a munka sok utazással jár)

  • elhivatottság, terhelhetőség, rugalmasság

  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat.

Előnyt jelent:

  • egészségügyi, biológiai vagy kémiai felsőfokú végzettség,

  • angol nyelv ismerete

  • releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Magas szintű szakmaiság

  • Tanulási és fejlődési lehetőség

  • Csapatmunka