Função: Operações de Varejo

Tipo de Emprego: Tempo Integral

Localização: Bucharest

País: Romania

Responsabilitati:

Contribuie la succesul si dezvoltarea magazinului NYX Cosmetics din Park Lake Mall, Bucuresti.Atinge si depaseste obiectivele de vanzari si de clienti (de fidelizare a acestora)Recomanda produse in conformitate cu nevoile fiecarui client. Demonstreaza foarte bune cunostinte de produsIndeplineste standardele de customer service conforme cu politica si misiunea brandului

Cerinte:

Experienta anterioara in vanzari, relatii clienti (cosmetics, fashion, retail, etc)Cursul de make up reprezinta un avantajBuna comunicare in limba EnglezaDisponibilitate pentru a lucra program full-time, in ture si weekend-uriAbilități de convingere, persuasiuneAtitudine proactiva, orientare catre clientCandidatul ideal trebuie sa aiba experienta in domeniul retailului, sa fie capabil sa-si concentreze toate eforturile in a oferi servicii de cel mai inalt nivel clientilor nostri.

 Get ready to be NYXified!