Função: Operações

Tipo de Emprego: Tempo Integral

Localização: Mazowieckie - Warszawa

País/Região: Poland

Supply Planner

w dziale Supply Chain, rynek produktów profesjonalnych, Polska  i kraje Bałtyckie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie  pracować w 4 osobowym zespole raportując bezpośrednio do  Demand/Suppy Panning Managera. Do jej głównych zadań należeć będzie planowanie zamówień oraz zarządzanie katalogiem produktów  tak by osiągnąć jak najwyższy poziom dostępności produktów  przy jednoczesnej optymalizacji kosztów i poziomu zapasów. Osiągnięcie tak postawionych celów biznesowych wymagać będzie  aktywnej współpracy z fabryką, magazynem, logistyką międzynarodową jak również innymi działami: Marketingu, Sprzedaży, Customer Care.

Zakres Obowiązków:

  • Zamawianie produktów na podstawie prognozy sprzedaży.

  • Kalkulacja parametrów umożliwiającą efektywny przepływ produktów i wysoki poziom dostępności dla klienta.

  • Wspieranie działów biznesowych poprzez regularną komunikację  odnośnie dostępności produktów  (braki międzynarodowe, braki lokalne, dyskontynuacje, zmiany indeksów) (Polska, Łotwa, Litwa, Estonia)

  • Kontrola zapasów przy współpracy z magazynem oraz logistyką międzynarodową (Francja)

  • Aktywna współpraca wewnątrz zespołu –min. stała wymiana informacji z komórką planowania (Demand Planning) mająca na celu kontrole zamówień w zmieniającej się sytuacji rynkowej.

  • Zarządzanie bazą produktów-związane z procesami planistycznymi w SAP.

  • Przygotowywanie optymalnych średnio i długoterminowych planów zamówień będących podstawą procesu produkcyjnego .

  • Pełna analiza danych pod kątem realizacji KPI (raportowanie, wyjaśnienie, wnioski na przyszłość).

  • Koordynacja dostaw przy współpracy z fabryką (Hiszpania)

On kandydatów oczekujemy

  • Wyższego wykształcenia (lub w trakcie studiów).

    Preferowane wykształcenie ekonomiczne  lub techniczne (zarządzanie, logistyka, finanse, ekonomia, transport oraz podobne).

  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin.

  • Silnie rozwiniętych umiejętności analitycznych.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel).

  • Nie więcej niż 3 lata doświadczenia zawodowego (wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane ale będzie dodatkowym atutem ).

  • Dobrej organizacji pracy, dokładności i koncentracji na wykonywanych zadaniach.

  • Umiejętności aktywnej współpracy, elastyczności i bardzo dobrej komunikacji w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym.

  • Samodzielności i inicjatywy w duchu pracy zespołowej.

  • Dobrej znajomości języka angielskiego (min B2). Niezbędna w codziennej komunikacji (głównie kontakt e- mail)

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w  profesjonalnym, otwartym zespole.

  • Możliwość ciągłego rozwoju.

  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez realizacje samodzielnych, odpowiedzialnych zadań w dynamicznym międzynarodowym środowisku.

  • Szkolenia on-line oraz międzynarodowe pozwalające w pełni  rozwinąć się na stanowisku Supply Planeta i zdobyć szerszą wiedze o funkcjonowaniu Supply Chain .

  • Pakiet benefitów