Cargo: Sales & Business Development

Tipo de posição: Permanent

Tipo de emprego: Full - Time

Local: Kayseri

País: Turkey

Güzelliğe liderlik etme hikâyemiz hakkında konuşmaya başlayabiliriz. Dürüst olalım hızlı büyüyoruz. Bu nedenle liderliği yeniden tanımladık; Kayseri – Distribütör Satış Yöneticisi olarak L’Oréal’de çok kısa zamanda, geçmişte elde ettiğin tecrübelerden daha fazlasını öğrenme fırsatın olacak. En iyilerle bir arada olmaya alıştığında ise çoktan onlardan biri olduğunu anlayacaksın.

Senden beklentimiz;

4 yıllık üniversite diploması
En az üç yıl satış alanında tecrübe,
Kayseri’de ikamet eden,
Seyahat engeli bulunmayan

Distribütör yönetimi tecrübesi olması, distribütör ve müşterilerde (Top lokal yerel zincirler) katalog yönetiminin yapacağın için önemli.
Gelecek hedefler doğrultusunda distribütörlerle ve distribütörlerin satış temsilcileriyle periyodik toplantılar yapılması ve distribütör ekiplerinin yönlendirilmesi senin sorumluluğunda olacak.
Rut planının eksiksiz uygulanması ve raporlanması ve sorumlu olduğumuz müşterilerde, görünürlüğümüzü ve satışlarımızı arttıracak aktivitelerin planlanması ve gerçekleştirilmesi de sorumlulukların arasında olacak.
Bütçe kontrollerinin yapılmasının yanı sıra üşterilerin merkezlerinden siparişleri alarak, merchandising ekibi ile ortak planlama ve iş geliştirme toplantılarının yapılmasını bekliyoruz.
 
Bunun için;
İşini tutku ile yapan ve oldukça yenilikçi ekiplerle yakın iletişim halinde olacağın veiş birliğiyapacağın için güçlü iletişim yeteneği ve müzakere becerisine sahip olman gerekiyor,
Fark yaratmaya isteğinle dilediğin projeyi geliştirip hayata geçirebileceksin,
Merak etme, dünyanın en prestijli ürünleri için inisiyatif alırken, güzelliğin hayatı değiştirdiğine şahit olacaksın,
Hızlı bir tempoda öğrenmeye odaklanmış ekibin bir parçası olmak istiyorsan, seni yakından tanımayı isteriz.

L’ORÉAL Türkiye, Tüketici ürünleri, Profesyonel ürünler, Lüks ve Aktif Kozmetik olmak üzere, 4 farklı iş biriminde faaliyet gösterir. Tüm dünyada güzellik sektörünün lideri olan LORÉAL, 43 fabrika ve 150 dağıtım merkezi ile faaliyetlerini sürdürmekte ve 140 ülkede 83,000 çalışana kariyer fırsatları sunmaktadır.

#}