Функция: Отдел операций

Тип занятости: Полный рабочий день

Место расположения: Mazowieckie - Warszawa

Страна/область: Poland

Aplikuj i już dziś stań się częścią zespołu najwyższej klasy specjalistów!

Na stanowisku Inżyniera ds. Utrzymania Ruchu będziesz:

  • odpowiedzialny za stan instalacji kanalizacji technicznej, sanitarnej, deszczowej
  • prowadzenie książki obiektu budowlanego
  • planowanie i koordynacja remontów budynków, pomieszczeń biurowych,
    poszycia dachowego
  • zarządzanie powierzonymi projektami inwestycyjnymi
  • nadzorowanie zgodności realizowanych inwestycji z wymaganiami koncernu
  • sprawowanie nadzoru nad dokumentacją techniczną
  • reprezentowanie firmy w sprawach urzędowych i administracyjnych
Żeby odnieść sukces na tym stanowisku i razem z nami kreować innowacyjne rozwiązania w branży FMCG, potrzebne jest:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki środowiskowe,
    sanitarne, budowlane i pokrewne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • uprawnienia SEP (mile widziane)
  • znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • doskonała organizacja pracy własnej i podległych pracowników
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • pasja i zaangażowanie

Oferujemy:
  • umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • szeroki pakiet szkoleń (w tym szkolenia zagraniczne)
  • pakiet benefitów: karta multisport, prywatna opieka zdrowotna, Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie na życie,
    dofinansowanie do posiłków, zniżkę na kosmetyki całej Grupy L’Oréal dostępne na rynku polskim i wiele innych
  • dojazd do fabryki
  • ciekawe i ambitne zadania
  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal