Функция: Отдел операций

Тип занятости: Полный рабочий день

Место расположения: Prague

Страна/область: Czech Republic

PRACUJTE PRO LORÉAL SE VŠEMI VÝHODAMI!

Do našeho distribučního a skladového centra v Říčanech u Prahy hledáme novou posilu na pozici operátor příjmu.

NABÍZÍME:

  • Zajímavé finanční ohodnocení!
  • Finanční podíl ze zisku společnosti!
  • 5 týdnů dovolené!
  • Stravenky v hodnotě 100 CZK na den!
  • Sleva na produkty až do výše 30.000 CZK za rok!
  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění!
  • Směnný provoz 06:00 - 14:15, 13:45 – 22:00
  • Svoz zaměstnanců 4x denně z Říčan a Opatova

NÁPLŇ PRÁCE

  • Vykládka kamiónů a lokálních dodavatelů, organizace vykládky
  • Práce s RF terminálem (příjem zboží)
  • Kontrola popisů výrobků
  • Manipulace s paletami (paletový vozík, elektrický vozík)
  • Komunikace s řidiči
  • Vyplňování CMR a DL řidičům
  • Balení přijatých palet
  • Zastupování kolegů
  • Zodpovědnost ve svěřeném úseku za dodržování BOZP a aktivně  používat nástrojů BOZP

IDEÁLNÍ KANDIDÁT

  • Má organizační a komunikační schopnosti
  • Má chuť učit se novým věcem
  • Je týmový hráč
  • Zkušenosti se skladovými procesy
  • Zkušenosti s vykládáním kamiónů – elektrický vozík
  • Zkušenosti s RF terminály (skenery) – výhodou

Pokud tě tahle pozice zaujala, neváhej a pošli nám svoje CV.

Budeme se těšit J