Функция: Продажи и Развитие бизнеса

Тип занятости: Полный рабочий день

Место расположения: Budapest - Office

Страна: Hungary

A L’Oréal Magyarország

Kereskedelmi elemző / Sales Analyst kollégát keres

Dinamikus értékesítési részlegünkhöz keresünk olyan kollégát, aki szeret csapatban dolgozni, nyitott az új ismeretekre és érdeklődik a modern kereskedelem iránt.

Feladataid közé tartozna:

  • a kereskedelmi csapat támogatása, hogy teljes körű képet kapjon a piaci trendekről és a legfontosabb értékesítési adatok elemzéséből vonhassa le következtetéseit

  • elemzéseken alapuló javaslatokat tehetsz a piac növekedési lehetőségeire

  • egyedi projektekben vehetsz részt

  • egyik legnagyobb partnerünk telephelyén befolyásolhatod az üzleti döntéseket a beszerzővel való szoros együttműködéssel, ráhatásod lesz a készletre, ezáltal a forgalomra

  • olyan kommunikációs és tárgyalási készségeket sajátíthatsz el, amely előfeltétele a key account manageri munkának

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel:

  • Maximum 1-2 éves hasonló pozícióban vagy kereskedelemben szerzett tapasztalattal

  • Felsőfokú végzettséggel

  • Angol nyelvtudással

  • Az alábbi személyes készségekkel:

  • Jó kommunikációs készség

  • Precizitás

  • Szervezési készség

  • Kereskedelmi ismeretek

  • Analitikus képességek

  • Csapatmunka

  • Kezdeményező készség

Ha csatlakozol hozzánk:

  • Képzéseken vehetsz részt, fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk neked

  • Nemzetközi karrierlehetőségeket kínálunk

  • Jó csapatban dolgozhatsz, rugalmas munkavégzéssel, mellyel a munka-magánélet egyensúlyát támogatjuk