Функция: Продажи и Развитие бизнеса

Тип занятости: Полный рабочий день

Место расположения: Bucharest

Страна/область: Romania

Candidatul ideal

• Studii superioare in domeniul medical reprezinta un avantaj

• Experienta anterioara ca si Reprezentant Medical reprezinta un avantaj

• Abilitati excelente de comunicare si prezentare

• Utilizator experimentat al pachetului MS Office - in special Power Point

• Abilitati foarte bune de organizare si livrare training

• Disponibilitate la calatorii la nivel national

• Permis conducere CAT. B - valabil

Descrierea jobului

• Instruirea clientilor in legatura cu produsele si serviciile aferente brandurilor (Vichy, La Roche-Posay, CeraVe)

• Implementarea programelor de training globale si speciale pentru fiecare populatie participanta la trainingul de produs

• Actualizarea constanta a informatiilor transmise catre cursanti si participarea la dezvoltarea de noi actiuni de formare

• Administrarea bugetului de training alocat

• Organizarea sesiunilor de training si gestionarea eficienta a resurselor; (evidenta participantilor prin actualizarea permanenta a bazei de date)

• Vizite in farmacii pentru prezentarea brandurilor/produselor in vederea incurajarii recomandarii acestora

• Reprezentarea brandului la evenimente medicale profesionale (Conferinte, FMC, EPU).