< Назад к списку вакансий

Starszy Koordynator ds. Co-packingu

Сфера деятельности: Operations

Тип должности: Permanent

Тип занятости: Full - Time

Место расположения: Warsaw

Страна: Poland

Zakres obowiązków na stanowisku Starszego Koordynatora ds. Co-packingu:

  • Uczestnictwo w planowaniu produkcji co-packingowej z Działem Trade MRKT, Handlowym i Supply Chain.
  • Przygotowanie i przeprowadzenie przetargów na produkcje co-packingowe.
  • Aktualizacja ustawień systemowych dla produkcji packigowych  w SAP.
  • Zlecenie produkcji oraz jej kontrola, w tym jakościowa.
  • Regularne informowanie odpowiednich działów o statusie produkcji promocyjnej.
  • Kontrola zapasów produktów oraz materiałów opakowaniowych u Podwykonawców.
  • Zapewnienie wysokiego poziomu współpracy ze wszystkimi działami.
  • Bliska współpraca z Podwykonawcami.
  • Proponowanie innowacyjnych rozwiązań w procesach co-packingu w tym rozwiązań ekologicznych.

Szukamy kogoś takiego jak Ty, jeśli:

  • Posiadasz 2- 5-letnie doświadczenie SCH w zakresie planowania, zarządzania projektami, co-packingu lub produkcji, najlepiej w środowisku FMCG.
  • Jesteś efektywny i dbasz o szczegóły z nastawieniem na rozwiązywanie problemów i wielozadaniowość.
  • Posiadasz silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne w środowisku międzynarodowym.
  • Potrafisz pracować w szybkiej i dynamicznej organizacji.
  • Posługujesz się językiem angielskim - zarówno w mowie jaki w formie pisemnej.
  • Jesteś biegły w posługiwaniu się MS Excel.
  • Miałeś doświadczenie w pracy w SAP.
  • Posiadasz prawo jazdy kat B.
Oferujemy:
  • Praca z rozpoznawalnymi na całym świecie markami.
  • Przyjazne i dynamiczne środowisko, w firmie będącej liderem na rynku kosmetycznym.
  • Zróżnicowane możliwości rozwoju.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna dla najbliższych, ubezpieczanie na życie indywidualne i grupowe, dodatkowy fundusz emerytalny, karta sportowa, zniżki na produkty firmowe, paczki okolicznościowe.