< Назад к списку вакансий

Specjalista ds. Organizacyjnych i Komunikacji Zewnętrznej

Сфера деятельности: Operations

Тип должности: Permanent

Тип занятости: Full - Time

Место расположения: Warsaw

Страна: Poland

Jako Specjalista/tka ds. Organizacyjnych i Komunikacji Zewnętrznej w naszej Fabryce będziesz:

  • zarządzać kalendarzem spotkań Dyrektor Fabryki oraz koordynować prawidłowy przepływ informacji w Biurze Zarządu
  • wykonywać zlecone prace związane z bieżącymi działaniami podejmowanymi przez Zarząd
  • dbać o obieg dokumentacji firmowej oraz wykonywać prace administracyjne na potrzeby Zarządu
  • organizować podróże służbowe
  • przyjmować gości Dyrektor Fabryki
  • rozliczać wydatki Zarządu Fabryki
  • opracowywać i redagować materiały informacyjne dotyczące spółki
  • dbać o wizerunek marki na zewnątrz firmy oraz wewnątrz przedsiębiorstwa
  • nawiązywać pozytywne relacje z prasą oraz mediami
  • współorganizować wydarzenia firmowe
  • przygotowywać prezentacje, zestawienia, raporty na potrzeby Dyrektor Fabryki

Żeby osiągnąć sukces na tym stanowisku potrzebne jest:
  • biegła obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, w tym planowanie i określanie priorytetów
  • samodzielność i zaangażowanie w działaniu
  • mile widziane doświadczenie w obszarze komunikacji oraz PR
  • doświadczenie w tworzeniu treści - świetnie, jeśli masz "lekkie pióro"
  • duża kreatywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:
  • umowę o pracę
  • wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym poprzez szeroką ofertę szkoleń (również zagranicznych)
  • możliwość skorzystania ze różnicowanego pakietu benefitów: karta multisport, prywatna opieka zdrowotna, Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zniżkę na kosmetyki całej Grupy L’Oréal dostępne na rynku polskim i wiele innych
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • elastyczne godziny pracy
  • dojazd do fabryki
  • ciekawe i ambitne zadania
  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal, zarówno w kraju, jak i zagranicą