< Назад к списку вакансий

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Сфера деятельности: Operations

Тип должности: Permanent

Тип занятости: Full - Time

Место расположения: Warsaw

Страна: Poland

Jako Specjalista/tka ds. Utrzymania Ruchu w naszej Fabryce będziesz:

  • Nadzorować prawidłowe funkcjonowanie instalacji mediów przemysłowych

  • Rozwiązywać problemy i usuwać awarie na instalacjach mediów przemysłowych

  • Zarządzać mediami energetycznymi: gaz, para, sprężone powietrze, wentylacja, klimatyzacja, ciepło, chłód

  • Zarządzać i prowadzić bazę CRO

  • Brać udział w realizacji celów energetycznych w ramach normy ISO50001 projektach oszczędnościowych oraz programów środowiskowych

  • Prowadzić i uczestniczyć w projektach modernizacji infrastruktury fabryki

  • Współpracować z Urzędem Dozoru Technicznego w zakresie utrzymania ruchu

Żeby osiągnąć sukces na tym stanowisku potrzebne jest:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 lata)

  • Wyższe wykształcenie

  • Uprawnienia  Dozorowe na grupy energetyczne II (ciepło) i III (gaz)

  • Znajomość prawa budowlanego

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Chęć rozwoju i zainteresowanie tematyką Utrzymania Ruchu

  • Proaktywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań

  • Bardzo wysoko rozwinięte umiejętnosci interpersonalne

  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach

Zapewniamy:
  • Umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym poprzez szeroką ofertę szkoleń (również zagranicznych)
  • Możliwość skorzystania ze różnicowanego pakietu benefitów: karta multisport, prywatna opieka zdrowotna, Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zniżkę na kosmetyki całej Grupy L’Oréal dostępne na rynku polskim i wiele innych
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dojazd do fabryki
  • Ciekawe i ambitne zadania
  • Możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal, zarówno w kraju, jak i zagranicą