< Назад к списку вакансий

Specjalista/ka ds. Efektywności Operacyjnej

Сфера деятельности: Operations

Тип должности: Permanent

Тип занятости: Full - Time

Место расположения: Warsaw

Страна: Poland

Aplikuj i już dziś stań się częścią zespołu najwyższej klasy specjalistów!

Jako Specjalista/ka ds. Efektywności Operacyjnej będziesz:

  • wdrażać i rozwijać narzędzia Lean Manufacturing
  • wspólnie z działami produkcji, wyznaczać cele i je śledził
  • tworzyć, śledzić i nadzorować wskaźniki efektywności
  • koordynować aplikację zgłoszeń anomalii i sugestii
  • uczestniczyć w projektach z zakresu Industry 4.0 i redukcji strat
  • uczestniczyć i prowadzić cykliczne spotkania Lean Manufacturing
  • nadzorować i dbać o przestrzeganie ustalonych standardów Lean
  • wspierać zespół w realizacji bieżących celów
  • tworzyć i prowadzić szkolenia dla pracowników w zakresie wypracowanych standardów

Żeby odnieść sukces na tym stanowisku i razem z nami kreować innowacyjne rozwiązania w branży FMCG, potrzebne jest:

  • wykształcenie wyższe techniczne (zarządzanie, inżynieria produkcji, itp.)
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (dział produkcyjny, ciągłego doskonalenia)
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu Lean Management
  • zdolności analityczne i organizacyjne
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • samodzielność
  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • otwartość i komunikatywność
  • zainteresowanie nowymi technologiami

Zapewniamy:
  • umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym poprzez szeroką ofertę szkoleń (również zagranicznych)
  • możliwość skorzystania ze różnicowanego pakietu benefitów: karta multisport, prywatna opieka zdrowotna, Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zniżkę na kosmetyki całej Grupy L’Oréal dostępne na rynku polskim i wiele innych
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • elastyczne godziny pracy
  • dojazd do fabryki
  • ciekawe i ambitne zadania
  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal, zarówno w kraju, jak i zagranicą