Функция: Продажи и Развитие бизнеса

Тип занятости: Полный рабочий день

Место расположения: Istanbul - Europe

Страна/область: Turkey

Güzelliğe liderlik etme hikâyemiz hakkında konuşmaya başlayabiliriz. Dürüst olalım hızlı büyüyoruz. Bu nedenle liderliği yeniden tanımladık; Kilit Müşteriler Yönetim Danışmanı olarak L’Oréal’de çok kısa zamanda, geçmişte elde ettiğin tecrübelerden daha fazlasını öğrenme fırsatın olacak. En iyilerle bir arada olmaya alıştığında ise çoktan onlardan biri olduğunu anlayacaksın.

Senden beklentimiz;

4 yıllık üniversite diploması

Dermokozmetik sektöründe en az 3 yıl eczane satış tecrübesi

Kuvvetli iletişim becerileri

Analitik bakış açısı

Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık olma

B tipi sürücü ehliyeti ve seyahat engeli olmaması

İngilizce dil bilgisi avantaj

Sorumlu olduğun bölgede marka ve ürün gelişimi için müşterilerin yönetilmesi ve belirlenen hedeflerin nitelik ve nicelik olarak gerçekleştirilmesi senden beklentimiz olacak.

Müşterilere işlerini geliştirmeleri için koçluk, ekip gelişimi için eğitimler gibi danışmanlık yapmak ana sorumluluklarından olacak. Senden müşterilerdeki dinamik ve potansiyelleri belirleyerek iş geliştirici özel projeler yapmanı ve takip etmeni, potansiyel yeni müşterilerin tespitini ve gelişiminin sağlanmasını bekliyoruz.


Bunun için;

İşini tutku ile yapan ve oldukça yenilikçi ekiplerle yakın iletişim halinde olacağın ve iş birliği yapacağın için güçlü iletişim yeteneği ve müzakere becerisine sahip olman gerekiyor,
Fark yaratmaya isteğinle dilediğin projeyi geliştirip hayata geçirebileceksin,
Merak etme, dünyanın en prestijli ürünleri için inisiyatif alırken, güzelliğin hayatı değiştirdiğine şahit olacaksın,
Hızlı bir tempoda öğrenmeye odaklanmış ekibin bir parçası olmak istiyorsan, seni yakından tanımayı isteriz.


L’ORÉAL Türkiye, Tüketici ürünleri, Profesyonel ürünler, Lüks ve Aktif Kozmetik olmak üzere, 4 farklı iş biriminde faaliyet gösterir. Tüm dünyada güzellik sektörünün lideri olan L’ORÉAL, 43 fabrika ve 145 dağıtım merkezi ile faaliyetlerini sürdürmekte ve 150 ülkede 83,000 çalışana kariyer fırsatları sunmaktadır.