Функция: Розничные операции

Тип занятости: Полный рабочий день

Место расположения: Istanbul - Asia

Страна: Turkey

Güzelliğe liderlik etme hikâyemiz hakkında konuşmaya başlayabiliriz. Dürüst olalım hızlı büyüyoruz. Bu nedenle liderliği yeniden tanımladık; Perakende Operasyon Sorumlusu olarak L’Oréal’de çok kısa zamanda, geçmişte elde ettiğin tecrübelerden daha fazlasını öğrenme fırsatın olacak. En iyilerle bir arada olmaya alıştığında ise çoktan onlardan biri olduğunu anlayacaksın.

Senden beklentimiz;

4 yıllık üniversite diploması ve ileri düzey İngilizce,

En az iki yıl operasyon ve tercihen perakende alanında tecrübe,

Mağaza açılış süreçlerini planlamak ve mevcut mağazaların süreçlerini baştan sona takip etmek ana sorumluğunda olacak,

Muhasebe ya da finans deneyiminin olması avantaj çünkü aylık olarak mutabakat ve aylık gelir giderlerin takibini yapmanı bekliyoruz. Bu sayede Alışveriş merkezlerindeki kontaklarımızla doğru bilgi akışını sağlayacağız,

Diğer bir sorumluluğun ise mağaza performans kriterlerinin takip raporlarını hazırlamak ve perakende toplantıları için sunumların hazırlanmasına destek olmak olacak.

Bunun için;

İşini tutku ile yapan ve oldukça yenilikçi ekiplerle yakın iletişim halinde olacağın ve iş birliği yapacağın için güçlü iletişim yeteneği ve müzakere becerisine sahip olman gerekiyor,

Fark yaratmaya isteğinle dilediğin projeyi geliştirip hayata geçirebileceksin,

Merak etme, dünyanın en prestijli ürünleri için inisiyatif alırken, güzelliğin hayatı değiştirdiğine şahit olacaksın,

Hızlı bir tempoda öğrenmeye odaklanmış ekibin bir parçası olmak istiyorsan, seni yakından tanımayı isteriz.

L’ORÉAL Türkiye, Tüketici ürünleri, Profesyonel ürünler, Lüks ve Aktif Kozmetik olmak üzere, 4 farklı iş biriminde faaliyet gösterir. Tüm dünyada güzellik sektörünün lideri olan LORÉAL, 42 fabrika ve 145 dağıtım merkezi ile faaliyetlerini sürdürmekte ve 140 ülkede 89,000 çalışana kariyer fırsatları sunmaktadır.