Domaine: Opérations

Type d‘emploi: Temps plein

Ville:

Pays/Région: Poland

MIEJSCE PRACY:

BŁONIE CENTRALA DYSTRYBUCYJNA L’ORÉAL POLSKA

I / LUB WARSZAWA

Jeśli potrafisz pracować z podwykonawcami. Jesteś pasjonatem logistyki magazynowej dla największych marek kosmetycznych. To prawdopodobnie poszukujemy właśnie ciebie!

Oczekujemy, odniesiesz sukces w:

  • Zarządzaniu operacjami promocyjnymi i innymi zadaniami zleconymi podwykonawcom:
    • nadzorze nad realizacją planu produkcji u podwykonawców
    • regularnym raportowaniu stanu zaawansowania prac podwykonawców
    • zarządzaniu dostawami komponentów do podwykonawców i organizacją odbioru produktów/operacji promocyjnych
    • prowadzeniu i systematycznej aktualizacji wszelkich danych dotyczących podwykonawstwa w zakresie zdefiniowanym niniejszego stanowiska
    • przeprowadzaniu inwentaryzacji u podwykonawców, wyjaśnianie rozbieżności
  • Przeprowadzaniu wizyt kontrolnych u podwykonawców
  • Kontroli i ocenie jakości pracy, dostaw od podwykonawców
  • Współpracy ze wszystkimi działami związanymi z gospodarką magazynową i marketingiem
  • Uczestniczeniu w projektach i innych inicjatywach mogących podnieść jakość i usprawnić pracę

 Szukamy kogoś takiego jak Ty jeśli:

Posiadasz co najmniej 2 letnie doświadczenie w logistyce magazynowej w branży FMCG (idealnie w roli Koordynatora ds. Co-Packingu). Masz minimum średnie wykształcenie i posługujesz się komunikatywnie językiem angielskim, a SAP nie ma przed Tobą tajemnic. Dodatkowo posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy, w firmie będącej liderem na rynku kosmetycznym
  • Zróżnicowane możliwości rozwoju
  • Szeroki pakiet e-szkoleń
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna dla najbliższych, ubezpieczanie na życie indywidualne i grupowe, dodatkowy fundusz emerytalny, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków, zniżki na produkty firmowe, paczki okolicznościowe.
  • Roczny bonus
  • Możliwość udziału w firmowych aktywnościach sportowych i filantropijnych