< Назад к списку вакансий

Medikal Bölge Sorumlusu (Bursa)

Сфера деятельности: Sales & Business Development

Тип должности: Permanent

Тип занятости: Full - Time

Место расположения: Bursa

Страна: Turkey

Güzelliğe liderlik etme hikâyemiz hakkında konuşmaya başlayabiliriz. Dürüst olalım hızlı büyüyoruz. Bu nedenle liderliği yeniden tanımladık; Medikal Bölge Sorumlusu olarak L’Oréal’de çok kısa zamanda, geçmişte elde ettiğin tecrübelerden daha fazlasını öğrenme fırsatın olacak. En iyilerle bir arada olmaya alıştığında ise çoktan onlardan biri olduğunu anlayacaksın.

Senden beklentimiz;

4 yıllık üniversite diploması

İlaç sektöründe tercihen dermatoloji, pediatri, OTC alanlarında en az 2 yıl tecrübe

Bursa’da ikamet

İngilizce bilgisi

Kuvvetli iletişim becerileri

Analitik bakış açısı

Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık olma

B tipi sürücü ehliyeti ve seyahat engeli olmaması
 
Sorumlu olduğu bölge Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve ilçeler çevresinde belirlenen planlama dahilinde hekim ziyaretlerini gerçekleştirmek senden beklentimiz. Hekim ziyaretleri ile sorumlu olunan markanın bilinirliğini ve reçetelenmesini artırmak hedeflerinden biri olacak. Ayrıca senden şirketin belirlediği satış, pazar payı, ziyaret kalitesi hedeflerini gerçekleştirmeni ve bölgen hakkında sürekli araştırma içinde olmanı, olası gelişim projelerini raporlamanı ve uygulamanı bekliyoruz. Kongre, eğitim, toplantı vb. aktivitelerde markanın temsilini üstlenmek, takım arkadaşların ve yöneticilerin ile pozitif ilişkiler içinde, şirketin değerlerine saygılı ve çevresine sürekli değer katan bir yaklaşım izlemek senden beklentimiz olacak.
 
Bunun için;

İşini tutku ile yapan ve oldukça yenilikçi ekiplerle yakın iletişim halinde olacağın veiş birliğiyapacağın için güçlü iletişim yeteneği ve müzakere becerisine sahip olman gerekiyor,
Fark yaratmaya isteğinle dilediğin projeyi geliştirip hayata geçirebileceksin,
Merak etme, dünyanın en prestijli ürünleri için inisiyatif alırken, güzelliğin hayatı değiştirdiğine şahit olacaksın,
Hızlı bir tempoda öğrenmeye odaklanmış ekibin bir parçası olmak istiyorsan, seni yakından tanımayı isteriz.


L’ORÉAL Türkiye, Tüketici ürünleri, Profesyonel ürünler, Lüks ve Aktif Kozmetik olmak üzere, 4 farklı iş biriminde faaliyet gösterir. Tüm dünyada güzellik sektörünün lideri olan L’ORÉAL, 43 fabrika ve 145 dağıtım merkezi ile faaliyetlerini sürdürmekte ve 150 ülkede 86,000 çalışana kariyer fırsatları sunmaktadır.